Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jak odpowietrzyć

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • jak odpowietrzyć

    Zamieszczone przez SS
    r2r, mam kontakt z człowiekiem który mocno się angażuje w żużel i też go przeraża cała "otoczka"
    Ani zawodnicy, ani działacze, to nie są święte anioły. Tych pierwszych widzę czasem w sobotnie noce. Często lubią jeździć pod "stały adres", a po meczach w sezonie, właściwie ten, który nie ma stałej partnerki, wali tam prosto po prysznicu na odstres.
    Na palcach ręki można policzyć gości, którzy poza zabawą chcą rzeczywiście coś znaczyć w tym sporcie, a nie przepuścić punktówkę za ostatni mecz na dziewczyny, szampana i inne uciechy - ale taka reguła obowiązuje chyba dzisiaj w każdej odmianie rywalizacji sportowej.

    Zamieszczone przez rafiki
    mam tylko nadzieję, że włókniarz nie zrobi takich jaj jak w minionym sezonie. Pamiętasz mecz (chyba z ZG) kiedy wpadł Raków? STYX dostał chyba 50 tysi kary za to, że wpuściliśmy chuliganów na stadion...a kto ich miał zatrzymać jak po 12 biegu wszyscy dostawali polecenie (od włókniarza!) zejścia z bram, a bramy były otwarte? :roll: szef się oczywiście odwołał i karę anulowali, ale niechętnie :shock:
    Ciekawe, czy chociaż jeden z tych łysych patoli, miał jakieś poważniejsze konsekwencje prawne za ten występek. Bo to oni w pierwszym rzędzie powinni dostać po 200 godzin pracy przy kamieniołomach z przerwą co 6 godzin na kromkę suchego chleba :evil:

  • #2
    jak odpowietrzyć

    witam mam pytanie jak odpowietrzyć układ paliwowy a dokładnie czy jest jakaś kolejność odkręcania wtrusków octavia 1,9 tdi

    Komentarz


    • #3
      Nie ma kolejnosci... teoretycznie uklad powinien sie sam odpowietrzyc...
      Przemek
      DIAGNOSTYKA GRUPA VAG
      A6 C4 Avant 2.5 TDi AEL quattro
      80 B3 Limo 1.6 TD SB

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X